MONEPOX ® Komplexný priemyselný podlahový systém.

Podlahové systémy Monepox ® sú vyrábané s najvyššou kvalitou riadenia a sú určené na riešenie celého radu problémov v rámci priemyselných podláh. Systém Monepox ® spĺňa najvyššie nároky aké je možné očakávať od priemyselnej podlahy.

Typy:

MONEPOX ® AQ - 2 zložková epoxidová emulzia na vodnej báze, dostupná v rôznych farbách RAL. Má saténový povlak a dobrú chemickú odolnosť. Možné použitie  pre ľahkú až strednú prevádzku. Monepox® AQ je bez zápachu a možno ho aplikovať na vlhký substrát.

Použitie : chodby, pivnice, výstavné siene, jedálne, ľahký priemysel, a pod. Výrobok je ľahko aplikovateľný pomocou valčeka.


MONEPOX ® SL - Nivelačná 3 - zložková malta, dostupná v rôznych farbách RAL. Je určená pre priemyselné podlahy, kde plynulý a hladký povrch vyžaduje kombináciu s dobrou mechanickou a chemickou odolnosťou. Hrúbka podlahy je 2-3 mm s hladkým povrchom a 4-5 mm s protišmykovou úpravou.

Použitie: potravinársky a chemický priemysel, mliekarne, farmaceutické závody, nemocnice, automobilový priemysel, papierenský a tlačiarenský priemysel.


MONEPOX ® COMPACT - je formulovaná ako estetická a ľahko použiteľná epoxidová malta pre aplikácie vyžadujúce vyššiu odolnosť proti nárazu a oderu v kombinácii s dobrou chemickou odolnosťou. Monepox ® Compact sa nanáša v hrúbke 2-4 mm a je dostupný v rôznych viacfarebných  kombináciách. Malta sa môže aplikovať mechanicky a povrch je dobre udržiavateľný.

 
MONEPOX ® 110 - je vysoko pevný epoxidový náter dostupný v rôznych farbách RAL s vysokou chemickou odolnosťou. Môže byť použitý na rôzne vertikálne a horizontálne substráty. Monepox ® 110 je určený pre ľahké a stredné prevádzky s hladkou alebo protišmykovou úpravou.


MONEPOX ® SG - multifunkčná epoxidová živica, ktorú možno použiť ako spojivo alebo transparentný vrchný náter pre MONEPOX ® SL  s protišmykovou úpravou.


MONEPOX ® FIX - číry a dobre odolný voči poveternostným vplyvom, obsahuje impregnáciu zabraňujúcu vstrebávaniu tekutín. Je možné ho aplikovať na betónový, alebo kovový povrch.


MONEPOX ® PRIMER 103 S - náter s nízkou viskozitou  pre hlboký prienik do starého a nového betónu. poskytuje vynikajúcu väzbu  pre všetky systémy MONEPOX ®.


MONEPOX ® HARDTOP - jednozložkový polyuretánový uzatvárací náter pre systémy MONEPOX ®. Saténový povrch s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu.

Monepox Monepox Monepox  
Prevádzka a fakturačná adresa:
Zenit SK s.r.o.
Nová 831/78
972 41 Koš

Tel.: +421 46 5430 771
Fax.: +421 46 5420 240
zenit@nullzenitsk.sk
Pobočka Košice:
Zenit SK s.r.o.
Slanecká cesta (vedľa Mitsubishi)
040 12 Košice

Tel.: +421 55 6254 006
Fax.: +421 55 6254 006
kosice@nullzenitsk.sk
Kontakty Priemyselné podlahy:

Igor Vážan
Tel.: +421 46 5430 771 klapka 43
Mob.: +421 908 762 486
vazan@nullzenitsk.sk